Autor Subiect: va implor sa ne ajutati  (Citit de 2653 ori)

Offline faje flavia

  • Persoană interesată
  • *
  • Data Înregistrării: Nov 2011
  • Mesaje postate: 1
va implor sa ne ajutati
« : Noiembrie 10, 2011, 11:46:44 am »
a rog din tot sufletul sa ma ajutati! incercam sa ne strangem suma de 2800 ron pentru fratele meu marian care sufera de hepatita b in stare avansata, pentru care a facut un transplant de ficat in 01.11 avem urgenta nevoie de inca 250 ron pentru ca el sa faca un tratament cu interferon la cluj! saptamanal noi platim 500 lei pentru spitalizarea lui din iunie pana in 19 decembrie 2011. orice ajutor este binevenit! pentru informatii ma puteti contacta pe mail fajeflavia@yahoo.com. contul in care se strang donatiile este deschis la piraeus bank, sucursala baia mare 2, cont nr: RO77PIRB2601376664001000 pe numele FAJE MARIAN GHEORGHE unde sunt depuse si copii ale actelor doveditoare bolii. va implor orice ajutor e binevenit! noi nu permitem acesti bani pt tratament, suntem 4 frati si parintii nostri au ramas pe somaj, abia ne descurcam cu 900 ron pe luna, iar tatal nostru a facut un preinfarct in luna august si a ramas paralizat pe partea stanga. va imploram ajutor! multumim si multa sanatate. Doctorii ne-au zis sa achitam pana la sfarsitul acestei saptamani si credeti-ne ca nu ne permitem! VA IMPLOR SA NE AJUTATI SA STRANGEM BANII ACESTIA!

Offline dragoneasa

  • Persoană interesată
  • *
  • Data Înregistrării: Mar 2012
  • Mesaje postate: 14
Re: va implor sa ne ajutati
« Răspuns #1 : Martie 22, 2012, 01:47:18 pm »
 Iti recomand sa apelezi la serviciile medicale ale cabinetului Mediasan din Iasi. Consultatia si tratamentul costa mult mai putin decat ai mentionat aici.

Offline dunia

  • Vestitor nebotezat
  • **
  • Data Înregistrării: Apr 2013
  • Mesaje postate: 43
  • Cred in Dumnezeu
Re: va implor sa ne ajutati
« Răspuns #2 : Mai 26, 2013, 08:59:06 pm »
in italia poti beneficia de spitalizare gratuita,tratament de specilitate,vizite,controale,totul gratuit.Recent o cunostinta de-a mea a facut operatie pe cord,si-a pus bypass ,a stat internat in conditii foarte bune la o clinica de prestigiu fara a scoate un ban din buzunar .Sotul meu  afectat de hepatita b si d a facut tratament cu interferon timp de doi ani si nu a platit nici macar un cent.Acum,slava domnului s-a si vindecat
  Nu stiu daca mai e util raspunsul vazand de cand dateaza postul tau...sper ca totul merge bine ...
 oricum  te voi contacta prin e mail. Sanatate multa tuturor!
« Ultima Modificare: Mai 26, 2013, 09:00:45 pm de dunia »
Cercetati toate lucrurile si PASTRATI ce e bun