Autor Subiect: O problemă  (Citit de 3968 ori)

Offline calea

  • Bătrân de congregație
  • *******
  • Data Înregistrării: Oct 2011
  • Mesaje postate: 464
    • Calea Crestina
O problemă
« : Noiembrie 11, 2011, 12:12:01 pm »
Am deschis două noi topice, şi la al treilea nu mai m-a lăsat să-l postez, este vreo restricţie cu privire la numărul de topice pe care o persoană le poate deschide?

Eu cred că persoanele care introduc mai mult decât un anunţ personal pe site, şi inundă toate subiectele cu anunţul respectiv, ba chiar şi pe mesaje private ar trebui să primească ban.
Înţeleg să dai un anunţ personal, într-un singur loc pe forum, dar când inunzi forumul deja profiţi de bunătatea administratorului şi chiar a celorlalţi forumişti.
« Ultima Modificare: Noiembrie 11, 2011, 12:15:06 pm de calea »
"Nici o minciună nu este din adevăr" - 1Ioan 2:21.

Offline Dorel Caminante

  • Administrator
  • Pionier regular
  • *****
  • Data Înregistrării: Oct 2011
  • Mesaje postate: 211
Re: O problemă
« Răspuns #1 : Noiembrie 11, 2011, 03:22:10 pm »
Alin, problema este că sistemul detectează o postare ca fiind SPAM dacă conţine un număr prea mare de linkuri. Topicul pe care ai încercat să-l deschizi, "Softuri biblice", nu a fost refuzat, ci doar pus într-o stare de aşteptare în vederea aprobării de către cei care au acest privilegiu.
Dacă nu există altă indicaţie, citatele biblice sunt din Sfintele Scripturi — Traducerea lumii noi.
Ioan 3:16; 2 Timotei 3:16

Offline calea

  • Bătrân de congregație
  • *******
  • Data Înregistrării: Oct 2011
  • Mesaje postate: 464
    • Calea Crestina
Re: O problemă
« Răspuns #2 : Noiembrie 11, 2011, 03:34:25 pm »
înţeleg ms de informaţie :)
"Nici o minciună nu este din adevăr" - 1Ioan 2:21.

Offline GABRIELL

  • Membru al Corpului de Guvernare
  • *************
  • Data Înregistrării: Oct 2011
  • Mesaje postate: 1.607
  • adevarul te va face liber dar intai te va enerva
Re: O problemă
« Răspuns #3 : Ianuarie 16, 2012, 07:34:20 pm »
So crapat chatu scepticule vezi?
 :P
Cei care au privilegiul de a sti, au datoria de a actiona. (A. Einstein) (eu Gabriel- fost iehovist in congregatia Viilor Baia Mare. Sa se stie ! :D Actualmente ateu si apostat calificat :))

Offline sceptic

  • Administrator
  • Slujitor auxiliar
  • *****
  • Data Înregistrării: Oct 2011
  • Mesaje postate: 372
    • Adevărul despre Martorii lui Iehova
Re: O problemă
« Răspuns #4 : Ianuarie 16, 2012, 07:41:29 pm »
Am observat. O să investighez ce se întâmplă în ultima vreme.
Scepticul nu este cel care pune la îndoială, ci cel care investighează sau cercetează, prin opoziţie cu cu cel care afirmă şi crede că a găsit. - Miguel de Unamuno

Offline GABRIELL

  • Membru al Corpului de Guvernare
  • *************
  • Data Înregistrării: Oct 2011
  • Mesaje postate: 1.607
  • adevarul te va face liber dar intai te va enerva
Re: O problemă
« Răspuns #5 : Februarie 12, 2012, 11:47:18 am »
am vrut sa postez un link si o crapat chatu! zbang! ::) ::) :)
Cei care au privilegiul de a sti, au datoria de a actiona. (A. Einstein) (eu Gabriel- fost iehovist in congregatia Viilor Baia Mare. Sa se stie ! :D Actualmente ateu si apostat calificat :))

Offline GABRIELL

  • Membru al Corpului de Guvernare
  • *************
  • Data Înregistrării: Oct 2011
  • Mesaje postate: 1.607
  • adevarul te va face liber dar intai te va enerva
Re: O problemă
« Răspuns #6 : Decembrie 28, 2012, 08:20:38 pm »
Cred ca multi au disparut de pe forum pt ca au avut probleme cu parola ...ca si mine...eu am fost mai insistent.Sceptic ia masuri! ;) Deci sa incerc sa fiu mai explicit...Daca ti-ai uitat parola si vrei sa intrii pe vechiul ID nu poti...pt.ca nu ti se raspunde la cerere ..nu ti se trimite e-mailu de reconfirmare a unei noi parole...bla bla ca nu ma stiu cu astea.. :) Nu se mai ocupa nimeni de forumul asta? ???
Cei care au privilegiul de a sti, au datoria de a actiona. (A. Einstein) (eu Gabriel- fost iehovist in congregatia Viilor Baia Mare. Sa se stie ! :D Actualmente ateu si apostat calificat :))

Offline sceptic

  • Administrator
  • Slujitor auxiliar
  • *****
  • Data Înregistrării: Oct 2011
  • Mesaje postate: 372
    • Adevărul despre Martorii lui Iehova
Re: O problemă
« Răspuns #7 : Decembrie 30, 2012, 10:34:30 pm »
Cine are probleme cu contul poate să-mi trimită un mail la admin[at]martorii-lui-iehova.ro și se va rezolva.

O să încerc să dezvolt regulamentul forumului în perioada următoare și să cooptez noi administratori / moderatori.
Scepticul nu este cel care pune la îndoială, ci cel care investighează sau cercetează, prin opoziţie cu cu cel care afirmă şi crede că a găsit. - Miguel de Unamuno