Bine ai venit! > Pentru vizitatori

propunere pentru "martori lui Iehova"

(1/6) > >>

retrogradul:
Vreau sa aduc la cunostiinta "martorilor "zelosi ,ca ar trebui ca in zilele de sarbatoare a "crestinatatii apostate " ei sa nu manance nici un fel de aliment care se consuma de obicei in acele zile,cred ca e pacat sa manace ce nu le face placere,de asemenea le recomand un regim format din scoarta de copac buruieni ,deoarece" apostatii crestini"nu mananca in zilele acestea decat carne ,lapte ,cartofi ,dulciuri si "poporul credincios" nu se poate spurca.
Asa vor strange bani  multi  pentru "servul sclav fidel si prevazator "
A se trimite congregatilor de martori :Ordinul se executa nu se dicuta !!!!!!!!!!!!!!!!!

David:
Sarbatorile "crestinatatii apostate" nu constituie monopol asupra alimentelor, deci pofta-n cui :)

george:

--- Citat din: retrogradul din Decembrie 16, 2013, 11:22:39 am ---le recomand un regim format din scoarta de copac buruieni ,deoarece" apostatii crestini"nu mananca in zilele acestea decat carne ,lapte ,cartofi ,dulciuri si "poporul credincios" nu se poate spurca.

--- Terminare citat ---

retrogradatule,  scoarta de copac mananc-o tu cu tatu'! Poti sa mai iei pe cativa sa te ajute pana nu se incheie anul.

retrogradul:
Oameni buni ,ce sariti asa ,va mai considerati inca iehovisti ,de va simtiti lezati. Eu am scris pentru acei martori(?) care citesc ,nu pentru fosti martori care acum s-au dat pe brazda.
Sa stiti ca uneori coaja de copac face bine par exemplu cea de salcam ajuta la diferite probleme digestive .
Eu am zis ca acest site e pentru cei dezghetati la minte,nu pentru cei suparati.
In rest va doresc sanatate ,ca-i mai buna decat toate!

David:
Retro nici o problema, dar nu stiu de ce vorbesti la plural...

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

Du-te la versiunea completă